Jeśli jesteś właścicielem tej strony, możesz wyłączyć reklamę poniżej zmieniając pakiet na PRO lub VIP w panelu naszego hostingu już od 4zł!
Strony WWWSerwery VPSDomenyHostingDarmowy Hosting CBA.pl

Informacje dodatkowe o NZJ IBD: linki https://sites.google.com/site/crohnadam/ 1 procent dla OPP PDF Forum NZJ crohn.home.pl J-elita - NZJelita – Serwis Nieswoiste Zapalenia Jelit (choroba Crohna, IBD, WZJG, ChL-C, CU, CD, NZJ)

Idź do spisu treści

Menu główne:

Informacje dodatkowe o NZJ IBD: linki https://sites.google.com/site/crohnadam/ 1 procent dla OPP PDF Forum NZJ crohn.home.pl J-elita

Ważne

Zobaczcie jak łatwo przekazać 1% podatku na Organizację Pożytku Publicznego bez ponoszenia dodatkowych kosztów, a tym samym spełnić dobry uczynek.
Jak przekazać 1 procent podatku na leczenie Adasia - 1% na OPP subkonto ZUCH (https://sites.google.com/site/crohnadam/1-podatku-na-opp)
Nie pozwólcie Państwo, aby Urząd Skarbowy zdecydował za Was o losie cennego 1% Waszego podatku.
Ten 1 procent może uratować zdrowie lub życie przewlekle chorych.


Leczenie chorób grupy NZJ jest kosztowne i długotrwałe, a koszty leczenia obciążają rodziny chorych.
Odwiedź Adasia chorego na Crohna - ciężką i przewlekłą chorobę z grupy NZJ. [https://sites.google.com/site/crohnadam/]
Zobaczcie jak cenny 1% podatku na OPP ratuje dzieciństwo naszego syna.


Można też pomóc w inny sposób:
   Wystarczy skopiować poniższy kod HTML i umieścić go w swoim serwisie (WWW, Blogu, a także na forum),


a także polecić tę stronę innym.

Jeżeli masz pytania napisz do nas:

Napisz do nas w sprawie NZJ, 1 procenta z podatku dla OPP

 

Pozostałe informacje o NZJ - Ważne linki, źródła.Bardzo dziękuję wszystkim za zainteresowanie przedstawionym w tym serwisie tematem. Dziękuję też za każdą formę pomocy i szerzenie informacji na temat Nieswoistych Zapaleń Jelit.


     Równocześnie pragnę zwrócić uwagę, iż wszystkie zawarte tu informacje mają charakter poglądowy. Informacje te nie są w żadnym wypadku instrukcją procesu leczenia, a jedynym celem ich publikacji jest przekazanie w zwięzły sposób istoty NZJ, oraz trudności medycznych i materialnych w leczeniu Nieswoistych Zapaleń Jelit. Informacje na temat NZJ, są też w przypadku wielu źródeł niepełne, bądź wprowadzające w błąd, a także rozproszone. Pomimo starań, których dołożyłem aby zminimalizować ryzyko błędu nie wykluczam możliwości ich powstania.
   Dlatego też każdego, kogo zainteresowała choroba oraz problem chorych, odsyłam do publikacji internetowych i tradycyjnych, gdzie znajdziecie państwo bardziej szczegółowe informacje dotyczące rozpoznania, leczenia, a także ośrodków referencyjnych dla NZJ.


Jest to szczególnie ważne w przypadku podejrzenia zachorowania na Nieswoiste Zapalenia Jelit.
W takiej sytuacji konieczne jest też jak najszybsze skontaktowanie się z lekarzem gastroenterologiem w celu wykonania badań i podjęciu skutecznego leczenia.

Zamieszczone poniżej adresy i publikacje ułatwią znalezienie stosownych informacji.
Są też, poza osobistą wiedzą spowodowaną chorobą syna na chorobę Leśniowskiego-Crohna, źródłem dla tej strony internetowej
.
Ważne linki związane z NZJ:

Strona Konsultanta Krajowego ds. Gastroenterologii wykaz ośrodków referencyjnych:   http://www.chorobacrohna.pl/znajdz-osrodek
Statystyki choroby Crohna w Polsce:  
http://www.chorobacrohna.pl/aktualne-dane-2/

"Elitarni" - Ogólnopolski program edukacyjny wspierający chorych na chorobę Leśniowskiego-Crohna:  http://elitarni.com.pl/

Polskie Towarzystwo Wspierania Osób z NZJ „J-elita”:  http://www.j-elita.org.pl/
Publikacje „J-elita:
-   poradniki „J-elita”:    https://j-elita.org.pl/category/poradniki/
-   kwartalniki „J-elita”:     https://j-elita.org.pl/category/kwartalniki/
-   prezentacje wykładowców „J-elita”:
https://j-elita.org.pl/prezentacje-naszych-wykladowcow/
:   

Forum dyskusyjne
„J-elita”o NZJ:   http://crohn.home.pl/forum/
NZJ strona informacyjna dla rodziców i dzieci:
http://www.nzj.am.wroc.pl/

European Federation of Crohns and Ulcerative Colitis Associations (EFCCA): http://www.efcca.org/Odwiedź Stronę Adasia chorego na Leśniowskiego-Crohna, aby zobaczyć jak się żyje z tą ciężką i podstępną chorobą  https://sites.google.com/site/crohnadam/:

Odwiedź Adasia chorego na Crohna i zobacz jak się żyje z tą ciężką i przewlekłą chorobą NZJ [https://sites.google.com/site/crohnadam/]


W poniższym linku znajduje się informacja do wydruku Jak przekazać 1 procent podatku dla OPP (na leczenie Adama chorego na Leśniowskiego-Crohna) https://docs.google.com/viewer?a=1procent

Jak przekazać 1 procent podatku na leczenie Adasia - 1% na OPP subkonto ZUCH


Jeżeli potrzebujesz pomocy, masz pytania to napisz do nas:

Napisz do nas w sprawie NZJ, 1 procenta z podatku dla OPP

 
 
Wróć do spisu treści | Wróć do menu głównego